Wpisy użytkownika love never dies z dnia 8 kwietnia 2012

Liczba wpisów: 4

loveneverdies
 
mam tylu znajomych, przyjaciół a czuję się tak straszliwie samotna. mam wrażenie, że moje problemy, moje myśli mnie męczą a nie umiem sie poradzić nikogo. nie mam komu sie zwierzyć, choć otacza mnie tyle wspaniałych osób.
 

loveneverdies
 
love never dies: samotna wśród tłumu...
  • awatar Ola Kubiak: 4 ♥ OWWW! a co do opisu - każdy czasem czuję się samotny ;c
  • awatar love never dies: @Ola Kubiak: no szkoda że czuje się tak cały czas ale dzięki za pocieszenie;p
Pokaż wszystkie (2) ›
 

loveneverdies
 
w sumie po coś jest cały ten blogg więc napisze nie wiadomo jak długą notkę, nikt tego nie przeczyta ale ja może poczuje się lepiej.
po pierwsze potrzebuje jakąś imprezę, dobrze, ze już w tą sobotę 18nastka!! i w następną też i w jeszcze następna też!!!łuhuhuh znowu się wybawię.
po drugie mam ochotę pogadać z przyjaciółką, ale jest jak jest. może napisze o co kaman. to więc tak mam trzy przyjaciółki, nazwijmy je A, B i C. przyjaciółka A i B chodzą razem do klasy i pewnego dnia przyjaciółka A powiedziała, że przyjaciółka B nie jest ze mną szczera i ze jest dwulicowa. od tego momentu nie umiem je traktować tak jak wcześniej. ogólnie z przyjaciółką B była jeszcze inna sytuacja która nie pozwala mi traktować jej tak jak kiedyś.
a po trzecie nadal go KOCHAM!!chciałabym, żeby ktoś pokochał mnie tak jak ja kocham Ciebie.
grrr porozmawiaj ze mną!

dochodzę do wniosku, ze mam dużo życzeń i marzeń, i żadnego nie da się zrealizować.

tyle z moich rozważań bo i tak nikt tego nie przeczyta a jeśli ktoś wytrwa do końca to niech się nie martwi, ze nic nie zrozumiał.wgl jeśli znacie jakieś fajne spokoje pioseni na zasypianie to możecie mi podrzucić jakiegoś linka. z góry dziękuję<3!!


a no i życzę wszystkim mokrego dyngusa, bo oczywiście o życzeniach świątecznych zapomniałam.
  • awatar cola♥: dlatego coraz częściej dochodzę do wniosku , że przyjaciół nie ma. może być tylko jeden przyjaciel, któremu wszystko powiesz. :) każde marzenie, życzenie da się zrealizować wystarczy trochę wysiłku ciężkiej pracy. Samozaparcie chyba najważniejsza rzecz. :D
  • awatar ogarnij się, Bejbe. : Ja przeczytałam. :) Nie wiem co mogła bym Ci doradzić, gdybyś chciała, ale zawsze pomaga szczera rozmowa... A dokładniej pozwala wyjaśnić pewne sprawy i spojrzeć na nie inaczej. ;) Piosenki mi nie przychodzodzą do głowy. :D
  • awatar love never dies: łooo ktoś to czyta, wielkie dzięki.
Pokaż wszystkie (9) ›